Gökhan Özoğuz’dan Mansur Yavaş’ı hedef alan paylaşımlara tepki

Müzisyen Gökhan Özoğuz, sosyal medya üzerinden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı hedef alan söylemlere tepki gösterdi.

18 Mayıs 2020 Pazartesi, 16:44
Gökhan Özoğuz’dan Mansur Yavaş’ı hedef alan paylaşımlara tepki
Abone Ol google-news

Athena grubunun solisti müzisyen Gökhan Özoğuz, Hacı Bayram-ı Veli Türbesi önündeki görüntülere ilişkin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı (ABB) Mansur Yavaş’ın hedef alınmasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Mansur Yavaş’ın özveri ile görev yaptığını belirten Özoğuz, “Sahte hesaplardan oluşan hayalet kitleyle gündem yapmışlar, Mansur Yavaş istifa diye! Özveri ile çalışan birine bu iftirayı atanlar, ancak Vatan haini olabilirler. Kötü kokuyorsunuz kötü. İçiniz, niyetiniz kötü” dedi.

Gökhan Özoğuz Twitter hesabından şu paylaşımlarda bulundu;

"Sizi tüm Türkiye biliyor @mansuryavas06 bey muhattab alınacak tipler değil. Her zamanki iftiralar işte İnsanın böyle acınacak duruma düşmesi, Müslüman olup yalan,İftira, her türlü düzenbazlığı yapıyor olması ne kadar zor bir durum. Allah ıslah etsin #mansuryavaşülkeninonurudur "

"Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış. Hangi yüzle, hangi gerekçeyle istifa etsin  @mansuryavas06 bey?

Bir yazında hepberaber görelim neymiş? #mansuryavasyalnızdeğildir yazmak bile istemedim sanki ifitraya ortak oluyormuş gibi mağdurmuş gibi #mansuryavaşülkeninonurudur"

"SAHTE hesaplardan oluşan HAYALET kitleyle gündem yapmışlar @mansuryavas06  istifa diye! Özveri ile çalışan birine bu iftirayı atanlar, ancak Vatanhaini olabilirler. Kötü kokuyorsunuz kötü. İçiniz, niyetiniz kötü. #mansuryavaşülkeninonurudur  #MansurYavasYalnızDeğildir"