G.Saray ve F.Bahçe'den 'Diyarbakır' mesajı

Galatasaray ve Fenerbahçe Kulüpleri, Diyarbakır'da yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybedenler için başsağlığı mesajı yayınladı.

Yayınlanma: 14.01.2016 - 11:30
Abone Ol google-news

Galatasaray Kulübü, Diyarbakır'da yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybedenler için başsağlığı mesajı yayınladı.

Sarı Kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "İstanbul’da turistlerin, Diyarbakır’da bebek ve çocukların hayatına mal olan terörü ve eli kanlı terör örgütlerini bir kez daha lanetliyoruz. Diyarbakır’ın Çınar İlçesi’ndeki korkunç saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. En büyük temennimiz bu acıların artık bir son bulması; ülkemizde ve tüm dünyada her bireyin huzur, güven, barış içinde yaşaması" ifadelerine yer verildi.

Fenerbahçe'den de başsağlığı mesajı geldi

Fenerbahçe Kulübü de Diyarbakır'da yaşanan patlama ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Terörü lanetleyen Sarı Lacivertli kulüp, saldırıda hayatını kaybeden insanlara başsağlığı diledi.

İşte Fenerbahçe'nin açıklaması:

Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde Emniyet Müdürlüğü binasına bu sabah saatlerinde teröristler tarafından bombalı saldırı yapıldığını, ölü ve yaralı vatandaşlarımızın bulunduğunu büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
 
Ülkemizde ve dünyada artan bu tarz terör olaylarını lanetleyerek bu tür olayların bir an önce son bulmasını temenni ediyor, saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

En Çok Okunan Haberler