İngiltere'den Beşiktaş itirafı geldi

Liverpool'da forma giyen Brezilyalı orta saha Lucas Leiva, sezon başında Beşiktaş'a transferinin an meselesi olduğunu söyledi.

26 Aralık 2015 Cumartesi, 17:34
Abone Ol google-news

Yıllardır L'pool forması terleten Brezilyalı milli futbolcu Lucas Leiva, sezon başında ayrılma noktasına geldiği takımdaki durumu ve transferi ile ilgili konuştu.

Brendan Rodgers döneminde fazla forma şansı bulamayan ve gönderilecekler arasında bulunan Leiva, durumun kendisi adına nasıl değiştini açıkladı.

Transfer döneminde Beşiktaş'a transferinin neredeyse gerçekleşeceğini belirten 28 yaşındaki deneyimli oyuncu ''Geçtiğimiz yıl benim için çok zordu. Diz sakatlığım vardı. O yüzden fazla oynamadım. 18'e girmekte zorlanıyordum. Geleceğimi göremiyordum. Ancak bazı sakatlıklar oldu ve Arsenal maçıyla birlikte oynamaya başladım. İyi performans sergiledim ve takımda kaldım'' dedi.

Hiçbir zaman Liverpool'dan ayrılmayı düşünmediğini dile getiren Leiva ''Çünkü Liverpool'u seviyorum. Ancak işler yolunda gitmediğinde değişikliğe ihtiyaç olup olmadığını düşünmeniz gerekiyor. Ama sonuç olarak takımda kaldım ve mutluyum. Kulübümünde aynı fikirde olduğunu düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.