İsmail Kartal'dan transfer açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Erkan Zengin'in transferiyle ilgili olarak "Başkanımızla yöneticilerimiz bana böyle bir konunun olduğunu söylediler. Sow, Afrika Kupasına gidecek. 'Alabilirseniz iyi olur' dedim" diye konuştu.

03 Ocak 2015 Cumartesi, 22:49
Abone Ol google-news

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, İstanbul Başakşehir karşılaşmasını değerlendirdi. Kartal, maçın ardından şunları söyledi: "Ligin iyi takımlarından birini yendik. Son 10 maçın 8'ini galibiyet, 2'sini beraberlikle tamamladık. Maç fazlasıyla lideriz. Bunun mutluluğunu yaşıyorum. Oynadığımız futbol beni mutlu etti. Net bir galibiyet elde ettik, oyuncularımı tebrik ediyorum. Şimdi iyi bir tatili hak ettiler. Sezon ikinci yarısında da elimizden geleni yapacağız. İnşallah sezon sonunda da şampiyon olacağız."

İLK YARI DEĞERLENDİRMESİ

"Zor bir dönemdi. Göreve geldiğimden bu güne kadar kolay değildi. Dünya Kupası'ndan geç gelen isimler oldu. Birdenbire Fenerbahç'enin başına geldik. 3-4 puan daha fazla almayı düşünüyordum. 36 puan topladık. Derbinin sonucunu bekleyeceğiz. 36 puanla iyi bir durumdayız. Oyuncularımla birlikte daha iyi çalışarak şampiyonluk için mücadele edeceğiz. İnşallah sezon sonunda şampiyon oluruz."

ERKAN ZENGİN TRANSFERİ

"Başkanımızla yöneticilerimiz bana böyle bir konunun olduğunu söylediler. Sow, Afrika Kupasına gidecek. 'Alabilirseniz iyi olur' dedim."