İşte Abdullah Gül'ün gelini

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün büyük oğlu Ahmet Münir Gül evleniyor. Gül'ün gelini Zehra Ayşe Karadere Hacettepe Üniversitesi'nde tıp okuyor.

09 Mart 2015 Pazartesi, 15:17
Abone Ol google-news

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün büyük oğlu Ahmet Münir Gül, hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi olan kızı Zehra Ayşe Karadere ile sözlendi.

YERYÜZÜ DOKTORLARI'NDA BAŞKANDI

Genç Yeryüzü Doktorları Derneğinin Topluluk Başkanlığını yapan Ayşe Zehra Karadere, katıldığı bir programda açılış konuşması yaparken objektiflere böyle yansımıştı.

SESSİZ SEDASIZ KIZI İSTEDİLER

Olay Gazetesi’nde yer alan habere göre, herkes onu konuşurken, Gül ailesi sessiz sedasız Bursa’daydı. Hafta sonu Bursa’ya gelen Abdullah Gül için Bursa’daki korumalara bile haber verilmedi, eskort istenmedi. Önce Sheraton Otel’e yerleşen Gül ailesi hayırlı bir iş için Nilüfer ilçesi Çamlıca Mahallesi’ne gitti.

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi Zehra Ayşe Karadere’nin ailesinin Nilüfer İlçesi’ndeki Çamlıca Mahallesi’nde oturdukları eve giden Gül, burada baba Abdullah Karadere’den kızını oğluna istedi.

Aslen Kayserili olan Bursa’da tekstilcilik yapan Abdullah Karadere’nin evinde iki aile arasında gerçekleşen merasimde Zehra Ayşe Karadere ile Ahmet Münir Gül’e söz yüzüklerini de bizzat 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül taktı.