Jose Sosa için yeni iddia: Beşiktaş'ın sözleşme teklifini reddetti

Beşiktaş'tan eşinin terör korkusunu bahane göstererek ayrılmak istediğini açıklayan Jose Sosa için İtalyan basınından yeni bir iddia daha geldi. Arjantinli yıldızın Siyah - Beyazlıların yaptığı yeni sözleşme teklifini reddettiği öne sürüldü.

20 Temmuz 2016 Çarşamba, 12:09
Abone Ol google-news

Serie A devi Milan'ın talip olduğu Jose Sosa, Beşiktaş'ın yeni sezon hazırlıkları kapsamındaki antrenmanlara katılmamış ve başkan Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş'in tepkilerini çekmişti. 

Ancak daha sonra Beşiktaş ile idmanlara çıkmaya başlayan Jose Sosa için sözleşmesinde yenilemeye gideceği ve kazandığı paranın yükseleceği belirtilmişti.
İtalyan basınında ise bugün yapılan habere göre; Arjantinli yıldızın hala Milan'a gitmek istediği ve Beşiktaşı'ın kendisine sunduğu yeni sözleşmeyi reddetiği iddia edildi. Milan'ın 4 milyon euro bonservis parası önerdiği Sosa için Beşiktaş ise 8 milyon euro da ısrarcı olduğu bildirildi.

Öte yandan Jose Sosa için Milan'ın yanı sıra İspanya La Liga'ya bu sezon tekrar yükselen Deportivo Alaves'in talip olduğu haberde yazıldı.