Kjaer'den Fenerbahçe ve Agger açıklaması

Fenerbahçe'nin Agger'i istediğini doğrulayan Sarı - Lacivertlilerin Danimarkalı savunmacısı Simon Kjaer, vatandaşıyla Fenerbahçe hakkında konuştuğunu da söyledi.

31 Mayıs 2016 Salı, 16:46
Abone Ol google-news

Fenerbahçe'nin Danimarkalı stoperi Simon Kjaer ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertli ekibe transferi gündemde olan vatandaşı Daniel Agger ile ilgili itiraflarda bulunan deneyimli futbolcu, olası transferde parmağı olduğunu itiraf etti. 

27 yaşındaki futbolcu, arkadaşının durumuyla ilgili şunları söyledi:
"Agger ile Fenerbahçe hakkında konuştum. Kulübün kendisiyle ilgilendiğini ve aralarında görüşmelerin başladığını biliyorum. Bana konuyla ilgili fikrimi sordu. Bende ona kişisel görüşümü ilettim. Ayrıca burada geçirdiğim süre içinde yaşadıklarımla tecrübelerimi de ilettim".

'Sakin kafayla düşünüp haber verecek'

Simon Kjaer şöyle devam etti: "Bunun üzerine Agger kesin kararını verdiği takdirde arayacağını ve beni bilgilendireceğini söyledi. Kariyerine devam edip etmeyeceğiyle ilgili tartışmalar da sürüyor. Bu konu hakkında da konuştuk. Etmeli mi, etmemeli mi diye... Bence tüm bunlar için biraz tatil yapıp sakin kafayla düşünme hakkı var". (milliyet)