"Kürt annelerinin kınaması gerekir"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadınlara yönelik terör saldırılarına ilişkin olarak, ''Tabii ki yüreğimizden hissettik, bundan gerçekten çok huzursuz ve mutsuz olduk bir vahşet bunlar. Ama bunu bütün kadınların, annelerin kınaması ve protesto etmesi gerekir, bilhassa Kürt annelerin... Başbakanın da dediği gibi 'Yazmalarınızı ne zaman yere sereceksiniz' onu bekliyoruz. İnşallah kadınlar bu bilince sahip olursa Türkiye'de terör asla barınmaz'' dedi.

Yayınlanma: 29.09.2011 - 15:42
Abone Ol google-news

Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ile Makedonya'da Türk çarşısını gezdi ve davet edildikleri dükkanda hediyelik eşyaları incelediler.

Emine Erdoğan, terör örgütünün kadınlara yönelik saldırılarına ilişkin soruya, ''Tabii ki yüreğimizden hissettik, bundan gerçekten çok huzursuz ve mutsuz olduk bir vahşet bunlar. Ama bunu bütün kadınların, annelerin kınaması ve protesto etmesi gerekir. Bilhassa Kürt annelerin... Başbakanın da dediği gibi 'yazmalarınızı ne zaman yere sereceksiniz' onu bekliyoruz. İnşallah kadınlar bu bilince sahip olursa Türkiye'de terör asla barınmaz'' yanıtını verdi.


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler