Melo'nun dönüş tarihi belli oldu

Galatasaray'da bel fıtığı ameliyatı geçiren ve uzun süredir Brezilya’da çalışmalarını sürdüren Felipe Melo'nun dönüş tarihi belli oldu.

18 Mart 2015 Çarşamba, 10:11
Abone Ol google-news

Fıtık ameliyatı olan Felipe Melo için Hamza Hamzaoğlu dün, “Görüyorsunuz daha yapmaması gereken hareketlere başlamış bile… Durdurmaya çalışıyoruz” dedi.

Hamzaoğlu’nun bu açıklamaları Melo’nun Brezlkya basınına yansıyan kumsaldaki yoğun çlaışmalarına göndermeydi. Tecrübeli hocanın sözlerini, Galatasarayları çok sevindirecek haberler destekledi. Brezilya’nın en iyi fizyoterapisti olarak tanınan Marcelo Rato ile yoğun şekilde çalışan Melo’nun beklenenden çok daha önce sahalara dönebileceği ortaya çıktı.

Tedavisine ülkesinde devam eden Melo, 30 Mart’ta İstanbul’a gelecek. Durumu hızla iyiye giden Melo’nun kontrolden geçtikten sonra onay alması halinde 19 Nisan’daki Gaziantepspor maçında sahaya çıkabileceği konuşuşuyor. Bu tarih tahmin edilenden neredeyse bir ay önce. Eğer her şey plana göre giderse Melo, şampiyonluğun belirleneceği kritik son 7 haftada tam performansla oynayabilecek