Oğulcan Çağlayan'dan Galatasaray'a kupa sözü!

Oğulcan Çağlayan, sarı kırmızılı camiaya geri döndüğü için çok mutlu olduğunu dile getirdi ve “Bu camianın bir parçası olduğum için çok mutluyum" dedi.

11 Ağustos 2020 Salı, 19:28
Oğulcan Çağlayan'dan Galatasaray'a kupa sözü!
Abone Ol google-news

Galatasaray Kulübü, renklerine bağladığı Oğulcan Çağlayan için imza töreni düzenledi. Oğulcan Çağlayan, sarı kırmızılı camiaya geri döndüğü için çok mutlu olduğunu dile getirdi.
“Bu camianın bir parçası olduğum için çok mutluyum" diyen golcü oyuncu, şu ifadeleri kullandı: "Aslına bakarsanız bu camiadan hiç kopmamıştım. 17 yaşımda bu camiadan içeriye girmiştim ve sonrasında yaşanılan süreçten sonra buradan ayrılıp uzun bir yol kat etmiştim. Tekrardan burada olduğum için çok mutluyum. Taraftarın ve camianın gücünü hissedebiliyorum. Biz kocaman bir aile olacağız. Bir sene ara verdiğimiz kupa merasimine devam edeceğiz. Önümüzdeki sezon hızlı bir şekilde başlayıp, kupaları kaldırıp taraftarımızla birlikte çok güzel, mutlu günler yaşayacağımıza inanıyorum. Biz söz verdiğimiz zaman sözümüzü tutarız. Herkesin değerleri vardır. Benim için bu değerler çok önemli. Bu süreçte sözleşme uzatmayacağımı ve önümüzdeki sezon farklı planlarımızın olduğunu Çaykur Rizespor'a dile getirdim. Onlar bana her zaman saygı duyduklarını söylediler ama beklemediğim anda son dakika aksiyon yaptılar. Biz de bunun akabinde karşılık verdik. Keşke böyle bir son olmasaydı ama kendileri böyle tercih etti. Ben onlara yeni sezonda başarılar diliyorum. İnşallah hayal ettikleri, hedefledikleri başarılara ulaşırlar."