Üniversiteli genç kıza otobüste kurşun yağmuru

İstanbul Üniversitesi’nde öğrenci olan 19 yaşındaki Ö.G. ile otobüste tartışan Mehmet E., genç kızı diğer yolcuların gözü önünde kurşunladı

06 Mart 2014 Perşembe, 18:36
Abone Ol google-news

İstanbul Üniversitesi’nde öğrenci olan 19 yaşındaki Ö.G. ile otobüste tartışan Mehmet E., genç kızı diğer yolcuların gözü önünde  kurşunladı. Genç kıza 3  el ateş eden Mehmet E., olay yerinden kaçarken Ö. G. ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Evine gitmek için Topkapı’dan, Göktürk otobüsüne binen Ö. G.’nin ardından Mehmet E., de aynı otobüse bindi. Mehmet E., otobüs Millet Caddesi Durağı’na geldiği sırada belindeki tabancasına çıkararak genç kıza 3 el ateş etti. Mehmet E., otobüsten inerek kaçtı. Oturduğu koltukta kanlar içinde kalan genç kız, yoldan geçmekte olan ambulansla İstanbul Üniversites İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Vücuduna isabet eden iki mermiyle yaralanan Ö.G., hemen ameliyata alınırken durumunun ciddi olduğu bildirildi.

POLİSE ŞİKAYET ETMİŞ

Hastanede yaşam mücadelesi veren Ö.G.’nin kendisini sürekli rahatsız eden Mehmet E., hakkında Göktürk Polis Merkezi’ne şikayet dilekçesi verdiği de öğrenildi.