Uslu'dan zehir zemberek açıklamalar: 'Aysal'a dava...'

Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, CNN Türk'te katıldığı bir canlı yayında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma: 06.05.2014 - 22:25
Abone Ol google-news


Galatasaray ile Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynadıkları maçta yumruklu saldırıya uğrayan Uslu, konu hakkında açıklamalar yapmak için CNN Türk'e bağlandı.

Uslu,Abdi İpekçi'de esir alındıklarını söylerken, "Orda esir gibiydik. Gitmemizin sebebi "Korktu" diyeceklerdi. Gittik problem çıktı. Biz istemez miydik tebrik edelim. Benim takımım 8 yıl üst üste şampiyon olmuş. Yazık değil mi günah değil mi o çocuklara?" dedi.

Yayının sonuna gelindiğinde ise sinirlerine hakim olamayan Uslu, "Şimdi niye kapatıyorsunuz programı? Bütün gün aynı yayını yapıyorsunuz. Lütfen tarafsız güzel yayın yapın ben başka bir şey istemiyorum. Fenerbahçe taraftarı çok üzgün. Bana atılan yumruk bir milattır. Ünal Aysal dahil dava açacağım. Devlete yardımcı olun. Yanlış işler yapmayın. Lütfen rica ediyorum. Ben size ne bağlanacağım. Bir daha da bağlanmam. Siz mi aradınız, ben mi aradım? Ama siz de buna göre tarafsız bir yorum yapın. 6222 kanununa hepiniz uyacaksınız. Sabahtan beri programlarınıza bakın" diyerek sözlerini noktaladı.


En Çok Okunan Haberler