Aktris'ten özel gösterim

Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu'nu başrollerinde buluşturan Disney+ 'ın 31 Mayıs’ta yayına girecek yeni orijinal dizisi ‘Aktris’in özel gösterimi gerçekleşti.

Yayınlanma: 29.05.2023 - 15:11
Aktris'ten özel gösterim
Abone Ol google-news

Disney+, yeni orjinal yerli yapımı ‘Aktris’i izleyicilerle buluşturuyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Soner Caner’in oturduğu, senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı, Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nu başrollerinde buluşturan ‘Aktris’in oyuncu kadrosunda Tolga TekinAhmet Rıfat ŞungarŞebnem Hassanisoughiİpek Çiçek ve Serhat Kılıç gibi önemli isimler yer alıyor.


Dün gece gerçekleşen özel gösterim öncesi kameraların karşısına geçen oyuncular ‘Aktris’le ilgili heyecanlarını dile getirirken 31 Mayıs’ta dizinin 8 bölümünün birden hem Türkiye’de hem de dünyada yayına gireceğini belirttiler.

 

Türkiye’nin en ünlü yıldızının gündüz ışıltılı, gece ise karanlık dünyasının keskin geçişlerine tanıklık edileceği; suç, gerilim ve mizah öğelerini bir arada barındıran orijinal dizi ‘Aktris’ 31 Mayıs’ta Disney+’ta izleyicilerle buluşuyor.


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon