Seçime günler kala Tarkan'dan dikkat çeken paylaşım

Seçimlere sayılı günler kala megastar Tarkan, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. 9 Eylül 2022'de İzmir'de verdiği konserdeki konuşmasını paylaşan Tarkan'ın, "Birbirimizi sevmemiz lazım. Kırmamamız, birlik olmamız lazım" dedi.

Yayınlanma: 05.05.2023 - 07:37
Seçime günler kala Tarkan'dan dikkat çeken paylaşım
Abone Ol google-news

Sanatçı Tarkan, seçimlere sayılı günler kala dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Tarkan, sosyal medya hesabından 9 Eylül 2022 İzmir konserinden bir görüntü paylaştı.

Paylaşımını "Birlik olmamız lazım, barış içinde, huzur içinde yaşamamız lazım. Biz öyle bir milletiz, bunu bir daha yakalamamız lazım" sözleriyle paylaşan Tarkan, videoda şu açıklamayı yapıyor:

“Hep böyle sevgi ve neşe içinde kalın. Her şeyi kafaya takmayın. Üç günlük dünya. Gördünüz sahnem yıkıldı. Hayatta ne olacağı hiç belli olmuyor. Pamuk ipliğinde bir hayat. O yüzden her anın değerini bilmek lazım. Her günü son günümüz gibi yaşamak lazım. Birbirimizi sevmemiz lazım. Kırmamamız, birlik olmamız lazım. Barış ve huzur içinde yaşamamız lazım. Biz öyle bir milletiz, bunu bir daha yakalamamız lazım."


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler