İzmir Valiliği'nden deniz ulaşımına miting ayarı!

İZDENİZ, İzmir Valiliği tarafından alınan emniyet tedbirleri kapsamında Alsancak İskelesi'nin Cumartesi ve Pazartesi günleri 08:00 - 20:00 saatleri arasında, Pasaport İskelesi'nin de Pazar günü tüm gün kapalı olacağını bildirdi.

Yayınlanma: 28.04.2023 - 17:53
İzmir Valiliği'nden deniz ulaşımına miting ayarı!
Abone Ol google-news

İzmir Valiliği, cumartesi günü Gündoğdu Meydanı'nda düzenlenecek olan AKP lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingi ve 1 Mayıs İşçi Bayramı mitingi nedeniyle Alsancak iskelesinin kapalı olacağını duyurdu.

İZDENİZ'den yapılan açıklamada İzmir Valiliği tarafından alınan emniyet tedbirleri kapsamında seferlerin Pasaport iskelesinden devam edeceği belirtildi.

Yapılan açıklama şu şekilde;

''29 Nisan Cumartesi ve 01 Mayıs Pazartesi, İzmir Valiliği tarafından alınan emniyet tedbirleri kapsamında, ALSANCAK İskelesi 08.00 — 20.00 saatleri  arasında kapalı olacaktır.  Belirlenen saatler arasındaki seferlere PASAPORT İskelesi'nden devam edilecektir. Belirtilen tarihlerde, alınan ve alınabilecek olan emniyet tedbirleri nedeniyle yaşanabilecek gecikme/iptal gibi olumsuzlukların minimum seviyede kalmasının sağlanması amacıyla gerekli tüm düzenlemeler planlanmıştır. ''

30 NİSAN PAZAR PASAPORT İSKELESİ KAPALI

İZDENİZ, Emniyet tedbirleri nedeniyle Pasaport İskelesi de Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun miting yapacağı 30 Nisan Pazar günü kapalı olacağını duyurdu. Şirket, mitinge gelen yurttaşların mağdur olmaması için de Alsancak-Karşıyaka arasında ek seferler koyacağını açıkladı.


En Çok Okunan Haberler