Memleket Partisi ilçe yönetimi “Kılıçdaroğlu” dedi ve istifa etti

İzmir’de Memleket Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı Tolga Dedeoğlu ve yönetim kurulu üyeleri istifa etti. Dedeoğlu yazılı açıklamasında “Ülke ekonomisinin düzelmesi için Millet İttifakı’nı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararı alıyoruz. Memleket Partili ilçe başkanlarına, milletvekili adaylarına ve halkımıza çağrımdır; Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklemeye var mıyız?” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma: 03.05.2023 - 09:10
Memleket Partisi ilçe yönetimi “Kılıçdaroğlu” dedi ve istifa etti
Abone Ol google-news

Memleket Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı Tolga Dedeoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, cumhurbaşkanı ve milletvekilli seçimlerine 12 gün kala görevlerinden ve partilerinden istifa etti. Tolga Dedeoğlu, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceklerini açıkladı. 

“MEMLEKET PARTİSİ’Nİ SEVİYORUZ, FAKAT TÜRKİYE’Yİ DAHA ÇOK SEVİYORUZ”

Dedeoğlu “Bizler, Muharrem İnce’yi seviyoruz, ama demokrasiyi daha çok seviyoruz. Bizler, Memleket Partisi’ni seviyoruz, fakat Türkiye’yi daha çok seviyoruz. Bu sebeple görevli bulunduğum İzmir Kemalpaşa İlçe Başkanlığı’ndan, yönetim kurulumuz ve üyelerimizle birlikte istifa ediyorum. Ülke ekonomisinin düzelmesi için Millet İttifakı’nı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararı alıyoruz. Memleket Partili ilçe başkanlarına, milletvekili adaylarına ve halkımıza çağrımdır; Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklemeye var mıyız?” diyerek çağrıda bulundu.


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler