Reyting uğruna skandal yaşamlardan kesitler! Dakikalarca gözyaşı verdiler

Abone Ol google-news

Başarı ölçütünün reyting olduğu televizyonlarda seviye iyice düştü. Hükümete yakın ATV’de yayınlanan Esra Erol’da adlı programda yine toplumsal yozlaşmayı gözler önüne seren anlar ekrana getirildi.

23 Ocak 2020 Perşembe, 17:12


Sosyal medyadan tanışıp evlendiği eşi yine sosyal medya üzerinden tanıştığı başka bir erkeğe kaçan 23 yaşındaki Recep Özsoy, Esra Erol'un canlı yayınına katılarak yardım istedi.

4 aydır kayıp olan eşini aramak için 'Esra Erol'da' adlı programa katılan Recep Özsoy, canlı yayında eşine seslendi.

KAYINPEDERİ İLE YAYINA KATILDILAR

İnternetten tanıştığı eşi Hülya Özsoy'un yine internet üzerinden tanıştığı Arif Yörük'ün yanına gittiğini öne süren Recep Özsoy, internete isyan etti. Kayınpederi ile birlikte canlı yayına konuk olan Recep Özsoy, eşi Hülya Özsoy'un 14 Ekim'den beri kayıp olduğunu ve Arif Yörük isimli biriyle kaçtığı iddiasında bulundu.

“Yardımsever” isimli bir fake hesaptan eşinin Konya'da Arif Yörük isimli biriyle birlikte olduğunu öğrenen Recep Özsoy, "Fotoğraflar geldi bana, internete lanet ediyorum! Benim yuvamı yıktı" ifadelerini kullandı.

EKRAN BAŞINDAKİLERE DAKİKALARCA GÖZYAŞI İZLETTİLER

Reyting uğruna programda tutunacak tek dalının eşi olduğunu söyleyen Özsoy'un ağladığı anlar dakikalarca ekrana getirildi.  

İddiaların odağındaki isim Arif Yörük de canlı yayına bağlanarak, Hülya Özsoy ile birlikte olduğunu doğruladı ve kendi aralarında söz yaptıklarını dile getirdi. 

Günler sonra eşi Hülya ile canlı yayında karşı karşıya gelen Recep Özsoy, kendisine hakim olamayarak gözyaşlarına boğuldu. 

Recep Özsoy, eşinin geri dönmesini istedi ancak öğrendikleri karşısında bir kez daha yıkıldı. Eşini bırakıp kaçan Hülya Özsoy ise 14 yaşından beri Arif ile görüştüklerini söyledi.