2020 SAG Ödülleri'ne damga vuran anlar

20 Ocak 2020 Pazartesi, 14:48
Oscar öncesi son büyük tören olan 2020 SAG Ödülleri renkli anlara sahne oldu. Özellikle Brad Pitt'in rahat tavırlarla çıktığı sahnede arka arkaya espriler sıraladığı teşekkür konuşması salondakileri eğlendirdi. İşte ödül gecesine damga vuran anlar...

"TINDER PROFİLİME KOYACAĞIM"
Once Upon a Time in Hollywood filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu seçilen Brad Pitt, esprili ödül konuşmasıyla geceye damga vurdu. Ödülünü göstererek, "Bunu Tinder profilime eleyeceğim" sözleri seyircileri güldürdü. Pitt ayrıca Jennifer Aniston ve Angelina Jolie ile biten evliliklerine de gönderme yaparak, rolünü anlatırken şu sözleri sarf etti: "Dürüst olalım, zor bir bölümdü. Kafayı bulan, soyunan ve karısıyla ilişki kuramayan bir adam. Büyük gerilim. Büyük.” Bu esnada kameraların gösterdiği Jennifer Aniston bu sözlere gülerek ve alkışlayarak karşılık verdi. Pitt ayrıca, rol arkadaşlarına teşekkür ederken "Margot Robbie'nin ayaklarına da teşekkür ederim" diyerek yönetmen Quentin Tarantino'nun ayak fetişine gönderme yaptı ve salondakileri kahkahaya boğdu.
Oscar öncesi son büyük tören olan 2020 SAG Ödülleri renkli anlara sahne oldu. Özellikle Brad Pitt'in rahat tavırlarla çıktığı sahnede arka arkaya espriler sıraladığı teşekkür konuşması salondakileri eğlendirdi. İşte ödül gecesine damga vuran anlar... "TINDER PROFİLİME KOYACAĞIM" Once Upon a Time in Hollywood filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu seçilen Brad Pitt, esprili ödül konuşmasıyla geceye damga vurdu. Ödülünü göstererek, "Bunu Tinder profilime eleyeceğim" sözleri seyircileri güldürdü. Pitt ayrıca Jennifer Aniston ve Angelina Jolie ile biten evliliklerine de gönderme yaparak, rolünü anlatırken şu sözleri sarf etti: "Dürüst olalım, zor bir bölümdü. Kafayı bulan, soyunan ve karısıyla ilişki kuramayan bir adam. Büyük gerilim. Büyük.” Bu esnada kameraların gösterdiği Jennifer Aniston bu sözlere gülerek ve alkışlayarak karşılık verdi. Pitt ayrıca, rol arkadaşlarına teşekkür ederken "Margot Robbie'nin ayaklarına da teşekkür ederim" diyerek yönetmen Quentin Tarantino'nun ayak fetişine gönderme yaptı ve salondakileri kahkahaya boğdu.
GECENİN EN SEMPATİK ANI
Brad Pitt ödülünü aldıktan sonra sahne arkasındayken ödül törenini sahne arkasındaki ekrandan takip etti. Eski eşi Jennifer Aniston, The Morning Show'daki performansıyla drama dizisi dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülü için ismi açıklanan kişi oldu. Pitt, Aniston'un ödülü alacağından emin bir şekilde onu izlerken böyle görüntülendi.
GECENİN EN SEMPATİK ANI Brad Pitt ödülünü aldıktan sonra sahne arkasındayken ödül törenini sahne arkasındaki ekrandan takip etti. Eski eşi Jennifer Aniston, The Morning Show'daki performansıyla drama dizisi dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülü için ismi açıklanan kişi oldu. Pitt, Aniston'un ödülü alacağından emin bir şekilde onu izlerken böyle görüntülendi.
SAHNE ARKASI SOHBETİ
Pitt ve Aniston ikilisi, ödüllerini aldıktan sonra sahne arkasında buluştu. İkilinin samini ve neşeli halleri dikkat çekti.
SAHNE ARKASI SOHBETİ Pitt ve Aniston ikilisi, ödüllerini aldıktan sonra sahne arkasında buluştu. İkilinin samini ve neşeli halleri dikkat çekti.
KENDİNDEN ALINTI YAPTI
2020 SAG Ödülleri'nde Yaşam Boyu Başarı ödülü alan usta aktör Robert De Niro, ödülünü Leonardo DiCaprio'nun elinden aldıktan sonra ilginç bir konuşmaya imza attı. De Niro, "Bazılarınızın politik konuşmamamızı istediğini tahmin edebiliyorum. Bir şey söylemek zorundayım. Geçenlerde Variety dergisine gayet iyi açıkladığımı düşünüyorum, dolayısıyla kendimden alıntı yapacağım" diyerek, söyleşisinden bir bölümü okudu.
KENDİNDEN ALINTI YAPTI 2020 SAG Ödülleri'nde Yaşam Boyu Başarı ödülü alan usta aktör Robert De Niro, ödülünü Leonardo DiCaprio'nun elinden aldıktan sonra ilginç bir konuşmaya imza attı. De Niro, "Bazılarınızın politik konuşmamamızı istediğini tahmin edebiliyorum. Bir şey söylemek zorundayım. Geçenlerde Variety dergisine gayet iyi açıkladığımı düşünüyorum, dolayısıyla kendimden alıntı yapacağım" diyerek, söyleşisinden bir bölümü okudu.