Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı! İşte kavga nedeni

10 Ekim 2018 Çarşamba, 14:23
İddialara göre futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay, dün gece Emirgan'da bir mekanda tartışmaya başladı.
İddialara göre futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay, dün gece Emirgan'da bir mekanda tartışmaya başladı.
Arda Turan şarkıcının burnuna yumruk attı.

Bu olayın ardından Berkay ve eşi hemen hastaneye giderken Arda Turan ise mekanda kaldı.
Arda Turan şarkıcının burnuna yumruk attı. Bu olayın ardından Berkay ve eşi hemen hastaneye giderken Arda Turan ise mekanda kaldı.
Kavganın perde arkası ortaya çıktı.

Hürriyet'in haberine göre; kavga Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' demesi nedeniyle çıktı.
Kavganın perde arkası ortaya çıktı. Hürriyet'in haberine göre; kavga Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' demesi nedeniyle çıktı.
EŞİMİ TANIMAMASI MÜMKÜN DEĞİL!

Berkay yaptığı açıklamada  “Bütün hukuki yollara başvuracağız. Şu anda evimdeyim, doktorlar kontrole geldi. Ameliyat olup olmayacağım belli değil. Arda'nın benim eşimi tanımaması mümkün değil. Yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var ” dedi.
EŞİMİ TANIMAMASI MÜMKÜN DEĞİL! Berkay yaptığı açıklamada “Bütün hukuki yollara başvuracağız. Şu anda evimdeyim, doktorlar kontrole geldi. Ameliyat olup olmayacağım belli değil. Arda'nın benim eşimi tanımaması mümkün değil. Yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var ” dedi.
Berkay'ın eşi ise iddiaları doğruladı.
Berkay'ın eşi ise iddiaları doğruladı.