Manken Şenay Akay mahkemede anlattı: Beni kapattıkları odada 6 erkek vardı

22 Şubat 2017 Çarşamba, 08:17
Manken Şenay Akay ile bir dönem sunuculuğunu yaptığı programın yapımcıları arasındaki dava sürüyor. Geçtiğimiz günlerde görülen davada mahkeme ünlü mankeni dinledi.  

Şenay Akay, olayı şöyle anlattı: "A.S. kendisini darp ettiğimi söylüyor ama bu mümkün değil. Ben tacize uğradım."
Manken Şenay Akay ile bir dönem sunuculuğunu yaptığı programın yapımcıları arasındaki dava sürüyor. Geçtiğimiz günlerde görülen davada mahkeme ünlü mankeni dinledi. Şenay Akay, olayı şöyle anlattı: "A.S. kendisini darp ettiğimi söylüyor ama bu mümkün değil. Ben tacize uğradım."
'KÜFÜR ETTİ'
Akay, şöyle devam etti: "Para yüzünden tartıştığım yapım ekibinden T.S. kapıyı kilitledi. Bana küfür etti. Kardeşi ise beni dudağımdan öpmeye kalktı, ardından darp etti. Ben altı erkeğin bulunduğu bir odadaydım. Orada bir erkeği darp etmem mümkün değil. Psikolojim bozuldu."
'KÜFÜR ETTİ' Akay, şöyle devam etti: "Para yüzünden tartıştığım yapım ekibinden T.S. kapıyı kilitledi. Bana küfür etti. Kardeşi ise beni dudağımdan öpmeye kalktı, ardından darp etti. Ben altı erkeğin bulunduğu bir odadaydım. Orada bir erkeği darp etmem mümkün değil. Psikolojim bozuldu."
KARŞILIKLI DAVA AÇILMIŞTI
İddiaya göre Şenay Akay, bir TV kanalında sunduğu programdan parasını alamadı. Bunun üzerine yapım şirketinden iki görevli ile tartıştı. Ardından Akay, "Tacize uğradım, darp edildim" diye şikayetçi oldu. Yapım şirketinden iki kişi ise Akay'ın kendilerini darp edip tehdit ettiğini söyleyerek davacı oldu. (Dilek Yaman-Sabah)
KARŞILIKLI DAVA AÇILMIŞTI İddiaya göre Şenay Akay, bir TV kanalında sunduğu programdan parasını alamadı. Bunun üzerine yapım şirketinden iki görevli ile tartıştı. Ardından Akay, "Tacize uğradım, darp edildim" diye şikayetçi oldu. Yapım şirketinden iki kişi ise Akay'ın kendilerini darp edip tehdit ettiğini söyleyerek davacı oldu. (Dilek Yaman-Sabah)