Survivor Türkiye Yunanistan'ın 16. yeni bölümünde adaya yeni bir yarışmacı geliyor. Sabriye Şengül Türk takımına dahil oluyor ve Hikmet ile adada bazı oyuncular arasında tartışma çıkıyor.

Survivor 2017'ye damga vuran yarışmacılarından olan Sabriye Şengül, böylelikle yarışmaya geri dönmüş oldu.
1
Survivor Türkiye Yunanistan'ın 16. yeni bölümünde adaya yeni bir yarışmacı geliyor. Sabriye Şengül Türk takımına dahil oluyor ve Hikmet ile adada bazı oyuncular arasında tartışma çıkıyor. Survivor 2017'ye damga vuran yarışmacılarından olan Sabriye Şengül, böylelikle yarışmaya geri dönmüş oldu.
SURVIVOR SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?
Survivor’ın eski yarışmacılarından Sabriye Şengül tekrardan Survivor Türkiye Yunanistan’da yeni yarışmacı olarak yer alacak. Peki, eski Survivor yarışmacılarından Sabriye Şengül kimdir, kaç yaşındadır?

Sabriye Şengül aslen Trabzonludur. 1988 yılında doğan Sabriye Şengül, boks sporuyla ilgilenmektedir.Sabriye Şengül’ün üç Türkiye şampiyonluğu var. 2016'da İstanbul'da WKU Dünya Şampiyonluğu için kemer maçına çıkan Sabriye Şengül, Belçikalı Rakibi Vanessa De Waelle’yi puanla yenerek dünya şampiyonu oldu. Sabriye Şengül çevik ve atletik yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
2
SURVIVOR SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR? Survivor’ın eski yarışmacılarından Sabriye Şengül tekrardan Survivor Türkiye Yunanistan’da yeni yarışmacı olarak yer alacak. Peki, eski Survivor yarışmacılarından Sabriye Şengül kimdir, kaç yaşındadır? Sabriye Şengül aslen Trabzonludur. 1988 yılında doğan Sabriye Şengül, boks sporuyla ilgilenmektedir.Sabriye Şengül’ün üç Türkiye şampiyonluğu var. 2016'da İstanbul'da WKU Dünya Şampiyonluğu için kemer maçına çıkan Sabriye Şengül, Belçikalı Rakibi Vanessa De Waelle’yi puanla yenerek dünya şampiyonu oldu. Sabriye Şengül çevik ve atletik yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
3