6000'den fazla kadınla birlikte olduğunu açıklayan 'Gecelerin efsanesi' yatakta ölü bulundu

Yaşamı boyunca 6000’den fazla kadınla birlikte olan 63 yaşındaki ünlü playboy Maurizio Zanfanti, İtalya'nın Rimini kentinde 23 yaşında bir turist kadınla beraber olduğu sırada hayatını kaybetti.

29 Eylül 2018 Cumartesi, 08:44
Abone Ol google-news

Sputnik’in haberine göre yerel bir haber ajansı olan Il Resto Del Carlino'nun haberine göre, İtalya'nın Rimini kentinde meydana gelen olayda, “Rimini'nin romesu” olarak da bilinen Maurizio Zanfanti'nin 23 yaşındaki turist bir kadınla ilişkiye girdiği sırada geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği açıklandı.

 İlişkiye girdikleri sırada Zanfanti'nin yere yığıldığı fark eden Romanyalı genç kadın, acil servisi aradı ve yardım istedi.

 Hızla olay yerine intikal eden sağlık ekipleri, Zanfanti'nin olay yerine geldiklerinde ölü olduğunu belirtti.

 Olay hakkında hazırlanan raporda, bazı görgü tanıkları, turist kadının Zanfanti'nin kalp krizi belirtileri gösterdiği sırada üstünü giyindiğini belirtti.

 Öte yandan, hazırlanan raporda, Zanfanti'nin kalp krizi geçirdiği sırada birlikte olduğu turist kadını birkaç yıldır tanıdığı da yer aldı.

 Tek bir yaz mevsimi boyunca 200 kadın ile birlikte olduğunu iddia eden ‘Zanza' lakaplı ünlü playboy, 70'lerde kentin uğrak mekanlarından olan ‘Patlat' isimli gece kulübünde ününü artırmaya başladığını biliniyor.

 Rimini Belediye Başkanı Andrea Gnassi tarafından “Gecelerin efsanesi” olarak tanımlanan Zanfanti verdiği bir röportajda, birlikte olduğu her bir kadını gerçekten sevdiğini dile getirmişti.

 Yıllar içinde Zanfanti ile birlikte olan birçok kadın, sahip oldukları çocukların babasının Zanfanti olduğu iddiasında bulunduğu belirtildi.

 Daha önce birlikte olduğunu kadınların hala kendisini ziyaret ettiğini belirten Zanfanti, "Bazıları çoktan evlendi, hatta bazılarının kızları benimle görüşmek istiyor" dedi.

 Yaşamı boyunca 6000'den fazla kadınla birlikte olan “Gecelerin efsanesi” , 2014 yılında Alman Bild gazetesine verdiği röportajda, daha önceden spora gitmediği yönündeki iddiasını yalanlayarak, sık sık spora gittiğini itiraf etmişti.

 Zanfanti'ni verdiği röportajda, "Artık 59 yaşındayım, bu olaylar için fazla yaşlıyım" ifadelerini kullanmıştı.