Akalın ve Şener'in Kutluay kavgası alevleniyor: Çoluk çocuklu, dul ve işsiz kalabilirdim...

Geçtiğimiz gün aynı mekânda karşılaşan Demet Akalın ve Demet Şener’den çok konuşulacak açıklamalar.

19 Şubat 2018 Pazartesi, 15:02
Abone Ol google-news

Demet Şener eski eşi İbrahim Kutluay ile bir dönem aşk yaşayan Demet Akalın aynı mekanda karşılaştı.. Mekân çıkışı muhabirlerin ‘Demet Hanım da içerideydi, selamlaştınız mı’ sorusuna Şener; "Ben Demet Akalın’ı hiç tanımıyorum, neden selam vereyim. Arkadaşım bile değil. Benim için nötr bir insan, ne tanırım ne ederim. Bu böyle bilindiği gibi değil, hayatımda hiçbir zaman ‘merhabam’ olmadı ki, şimdi ‘merhaba’ diyeyim. Eğer Demet’i görseydim hiçbir tepkim olmazdı. Ne olacak ki hepimiz küçücük bir camiada yaşıyoruz. Herkesle karşılaşabiliriz. Aradan 16 yıl geçti, bırakın artık. Hayatta daha önemli şeyler var’’ ".yanıtını vermişti.

Şener'İn açıklamalarının ardından gazetecilerle karşılaşan Demet Akalın, Şener'in sözlerinin hatırlatılması üzerine ağır bir göndermede bulundu..

çoluklu çocuklu, dul ve işsiz güçsüz kalabilirdimAkalın muhabirlere ‘Ben kendisini görmedim. Söylenecek ne olabilir ki yani, ben sadece ona bir teşekkür borçluyum. Düşünsene, ben çoluklu çocuklu, dul ve işsiz güçsüz kalabilirdim, seneler sonra’ dedi.