AKP'li vekilin koruması olduğu öne sürülen Batu Köksal'ın trafikteki hareketleri sert tepkilere neden oldu

AKP Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız'ın koruması olduğu iddia edilen Batu Köksal isimli kişinin köprü trafiğindeki görüntüleri tepki çekti. Yediyıldız, iddiaya ilişkin verdiği yanıtta, "Batu Köksal isminde çalışan korumam, danışmanım ve de şoförüm yoktur" dedi.

07 Nisan 2021 Çarşamba, 18:17
AKP'li vekilin koruması olduğu öne sürülen Batu Köksal'ın trafikteki hareketleri sert tepkilere neden oldu
Abone Ol google-news

AKP çalışanlarının skandalları bitmiyor. Kokain kullandığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan AKP'li Kürşat Ayvatoğlu'na her kesimden tepki yağmış, siyasette de uzun polemikler yaşanmıştı.

Ayvatoğlu'na yönelik tartışmalar sürerken AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koruması olduğu iddia edilen Hakan Tek'in lüks araçlarla ve deste deste paralarla yaptığı paylaşımlar dikkat çekti.


Son olarak paylaşılan görüntülerde ise tepki çeken isim AKP'li Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız'ın koruması olduğu iddia edilen Köksal oldu. Yediyıldız'ın koruması olduğu öne sürülen, katıldığı hemen hemen bütün etkinliklerde olan ve programlarını sosyal medyadan duyurduğu görülen Batı Köksal'ın paylaştığı görüntüler tepki topladı.

Köksal, yüksek hızla gittiği araçta trafiği birbirine kattı. Diğer sürücüleri düşünmeden araç kullanan Köksal, önündeki araçlara da bir bir makas attı. Köksal o görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaştı.

Sosyal medya hesabından iddialara ilişkin açıklama yapan AKP'li Yediyıldız, görüntülerin 3 yıl önce Youtube kanalından yayınlandığını ifade ederek, "Batu Köksal isminde çalışan  korumam, danışmanım ve de şoförüm yoktur" dedi.