Alice Müzikali’nin biletleri bir saatte tükendi

Alice Müzikali’nin 7 Şubat’taki ilk gösteriminin biletleri dün satışa çıktı. Satışa çıktığı an itibariyle büyük bir ilgiyle karşılaşan Alice Müzikali’nin biletleri, 1 saat içerisinde tükendi.

28 Aralık 2018 Cuma, 12:04
Abone Ol google-news

“Alice” adıyla sahnelenecek olan müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkmaya hazırlanırken, Ezgi Mola Kraliçe, Enis Arıkan Tavşan, Şükrü Özyıldız Şapkacı, İbrahim Selim Kral, Merve Dizdar ise Kedi rolü ile başrolleri paylaşacak.

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliğinde, Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak sahnelenecek.

Müzikalin 7 Şubat’taki ilk gösteriminin biletleri satışa çıktıktan 1 saat sonra tükendi. Müzikalin yeni tarihlerdeki biletleri satışa çıktı.

 “Ben kimim?”

Hangisi gerçek, hangisi sanal?

Kendini yaşadığı hayatın içerisine sıkışmış hisseden Alice, bir mobil uygulamanın çağrısına uyar ve beyaz tavşanı takip ederek sanal bir dünyanın içine dalar.

“Ben Kimim?” sorusuna cevap ararken kendini fantastik bir dünyada bulan Alice, hayal gücü zenginliğiyle bu yeni evrende kendi cesaretini sınayacak, korkularıyla, arzularıyla baş başa kalacaktır.

“Alice” müzikali, gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz sanal dünyasında savrulan bir genç kızın, büyüme hikayesidir.

'Alice' BKM ,Zorlu PSM ve id ve ortak yapımcılığında, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyicisiyle buluşacak.