Angelina Jolie'nin silikon kabusu

Angelina Jolie, silikon göğüslere sahip olma konusunda doktorların önerisini dinlemediği için pişmanlık duyuyor.

12 Kasım 2013 Salı, 12:10
Abone Ol google-news

Kansere yakalanma riski yüksek olduğu için önlem olarak iki göğsünü birden aldıran Angelina Jolie, şimdi de silikon göğüsleri yüzünden sağlık problemleri yaşıyor.

Angelina Jolie'nin birbirinden güzel fotoğrafları - FOTO GALERİ

Çifte mastektomi (iki göğsün birden alınması) ameliyatının ardından fazla beklemeden göğüs implantlarına sahip olan Jolie, enfeksiyon tehlikesiyle karşı karşıya. Üstelik silikon göğüsleri yüzünden boyun ve sırt ağrıları da çekiyor.

6 AY BEKLEMEDİ

Angelina Jolie, silikon göğüslere sahip olma konusunda doktorların önerisini dinlemediği için pişmanlık duyuyor. Derginin haberine göre doktorları Jolie'ye, çifte mastektominin ardından yapay göğüslere sahip olmak için yaklaşık 6 ay beklemesini önerdi. Ancak, ünlü yıldız bu öneriyi dikkate almayıp estetik operasyon geçirdi.

SİLİKON KABUSU

Önceleri silikon göğüsleri yüzünden sorun yaşamayan Jolie daha sonra sırt ve boyun ağrılarından yakınmaya başladı. Silikon göğüslerin enfeksiyon kapma tehlikesi, ünlü yıldız için ikinci bir kabus oldu. Bu konunun basının gündemine gelmesini çok istemeyen Jolie'nin, doktorlarıyla irtibat halinde olduğu ve izlenecek yolun belirlenmesi için onlardan gelecek önerileri beklediği konuşuluyor.