Ankara'da elektrik kesintisi

Ankara'nın bazı yerlerinde, bakım ve onarım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak.

22 Eylül 2010 Çarşamba, 16:36
Abone Ol google-news

Ankara'nın belli yerlerinde yapılacak programlı elektrik bakım, onarım, tesis ve arıza giderme çalışmaları nedeniyle 25 Eylül Cumartesi günü bazı saatler arasında elektrik kesintisine gidilecek.

Başkent Dağıtım AŞ.'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Çankaya ilçesine bağlı, Altay, Dokuz Eylül ve Ergenekon Sokaklarına şebeke çalışması nedeniyle 09:00 ile 12:00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

Pursaklar ilçesine bağlı, Sarıbeyler, Geldibuldu ve Çalseki Köylerine bakım çalışması nedeniyle 09:00 ile 15:00 saatleri arasında elektrik alamayacak.

Kızılcahamam ilçesine bağlı, Kavaközü Köyü'ne şebeke ıslah çalışması nedeniyle 09:00 ile 16:00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

Haymana ilçesine bağlı, Seyran Mahallesi, belediye binası ve civarı, Hava Meydanları, Polatlı, Niyazi Sirel, Ankara, Cumhuriyet Caddeleri, Hükümet Konağı, adliye binası, ilçe emniyet müdürlüğü, Atatürk Lisesi, Haymana Lisesi, Endüstri Meslek Lisesi, Çok Programlı Lise ve kız yurdu, Seyran Hamamı, Sıcak Su ve civarı, Türk Telekom 2 numaralı su deposunda bakım çalışması nedeniyle 08:00 ile 18:00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Ayrıca Nallıhan ilçesine bağlı, Aliağa Mahallesi, Ankara Caddesi, Madenciler Sitesi, Gazi Mahallesi ve Sobran Köyü'ne bakım çalışması nedeniyle 09:00 ile 15:00 saatleri arasında enerji verilemeyecek.