Annesinden Brad Pitt'e: 'Jennifer ile yeniden evlen'

2005'te ayrılmalarına rağmen hala gösteri dünyasının gündeminde yer alan Brad Pitt ve Jennifer Aniston hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Pitt'in annesi Jane Pitt'in, oğlunun Aniston ile yeniden evlenmesini istediği konuşuluyor.

04 Şubat 2021 Perşembe, 10:48
Annesinden Brad Pitt'e: 'Jennifer ile yeniden evlen'
Abone Ol google-news

Boşanmalarından sonra ilk kez 2020 SAG Ödülleri (Ekran Oyuncuları Birliği) töreninin sahne arkasında birlikte görüntülenen dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt ve Jennifer Aniston hakkındaki aşk iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Evlilikleri çok uzun zaman önce bitmesine rağmen o günden beri gösteri dünyasının gündeminde üst sıralarda yer alan Pitt ve Aniston hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı.

ABD basınına göre; Brad Pitt'in annesi Jane Pitt, oğlunun Jennifer Aniston ile yeniden evlenmesini istiyor.

İddiaya göre anne Pitt, ikinci gelini Angelina Jolie'den nefret ediyordu ama Aniston'u seviyordu. Bu yüzden de Jane Pitt, şu aralar oğlunu ilk eşi ile yeniden barıştırmaya çalıştığı konuşuluyor.

1998 yılında birlikte olmaya başlayan Pitt ve Aniston, 2000 yılında Malibu’da gizli bir törenle evlenmişti. Çift, 2005’te ayrılma kararı almış ve iki ay sonra da Aniston boşanma davası açmıştı. Çiftin boşanmasında gerekçe olarak, Pitt'in Aniston'u aldatma iddiaları gündeme gelmişti. Ayrılıktan kısa bir süre sonra Brad Pitt ile Mr. and Mrs. Smith filminde birlikte rol aldığı Angelina Jolie'nin aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı. Resmi olarak boşanan Jolie ile Pitt, çocuklarının velayetini alabilmek için mücadele veriyor.

Kaynak: NTV