Aylin Aslım’dan “Bayram Tatili Yol Şarkıları”

Aylin Aslım, KIAMore sitesinde yayınlanan yazısında “bayram tatili yol şarkılarını” paylaştı.

16 Temmuz 2015 Perşembe, 12:45
Abone Ol google-news

Ünlü şarkıcı, Çelik Motor’un tatil yolculuğu uygulaması “yolamola” ile birlikte İstanbul - Kaş yolculuğu için en iyi mola yerlerini de kaleme aldı.
 
KIA’nın resmi blog sitesi KIAMore, sanat, günlük yaşam, ünlülerin deneyimleri gibi bir çok konu ve konsept hakkında yazıları okuyucularla buluşturmaya devam ediyor.
 
Ayhan Sicimoğlu, Yekta Kopan ve Vedat Milor’la birlikte KIAMore okuyucularıyla müzik yazılarını paylaşan Aylin Aslım, Ramazan Bayramı öncesinde okurlarıyla tatil yolculuğunda kendisine eşlik eden “bayram tatili yol şarkılarını” paylaştı.
 
Özdemir Erdoğan’dan Barış Manço’ya, Tom Petty’den Bon Dylan’a,  Amy Winehouse’dan Depeche Mode’a kadar yerli yabancı 15 grup ve müzisyenin şarkılarının bulunduğu liste, KIAMore okurları tarafından ilgiyle karşılandı.
 
Ünlü şarkıcı, İstanbul-Kaş yolculuğu için Çelik Motor’un tatil yolculuğu uygulaması “yolamola”dan faydalanarak en iyi mola yerlerini de yazdı. yolamola’nın Lezzet Rotası, Eğlence Rotası, Kültür/Tarih Rotası gibi seçenekleriyle ne kadar keyifli bir yolculuk geçirdiğini anlatan Aslım, bir de hediye müjdesi verdi.
 
Aylin Aslım’ın okurları, yolculuklarına eşlik eden playlistlerini paylaşarak hediye sahibi olabilecekler. En iyi 10 liste arasına girenler, 100 TL’lik Google Play ya da iTunes hediye kartı kazanacak.
 
İşte Aylin Aslım’ın KIAMore okurlarıyla paylaştığı “bayram tatili yol şarkıları”:
 
1- Özdemir Erdoğan - Aç Kapıyı Gir İçeri
2-Bulutsuzluk Özlemi - Yine Düştük Yollara
3- Tom Petty - Free Falling
4- Gary Clark Jr - Bright Lights
5- Barıs Manço - Binboğa'nın Kızı
6- Yavuz Çetin - Her Şey Biter
7-Mansur Ark - İnadı Bırak
8- Kurban - Yalaka
9- Ars Longa - Beyaz Kale
10-The Editors - Sugar
11-Chris Rea - The Road to Hell
12- Amy Winehouse - Valerie
13- Bob Dylan - Sara
14- Pink Floyd - Comfourtably Numb
15- Depeche Mode - Heaven