Bahçeli'nin danışmanı tarafından paylaşılan 'özür dileme' videosu tepki topladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, kişisel Twitter hesabında paylaştığı görüntü nedeniyle tepki topladı. Devlet Bahçeli hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yapan bir şahsın zorla özür dilediği görüntülere sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi. Sosyal medya kullanıcıları savcılığı göreve davet etti.

30 Temmuz 2019 Salı, 00:02
Abone Ol google-news


Bahçeli'nin danışmanı Yıldıray Çiçek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye sosyal medya hesabından hakaret ettiği iddia edilen bir şahsın dağlık bir alanda Devlet Bahçeli'den özür dilediği görüntüleri "Koskoca adamsın, madem böyle özür dileyeceğin hallere düşecektin niçin MHP Lideri ve ülkücülerle ahlaksız yorumlarla muhatap olursun?" sözleri ile paylaştı.

 

 GÖRÜNTÜ TEPKİ TOPLADI

Görüntülerde isminin Ahmet olduğu belirtilen bir kişi yanında bulunan şahsa MHP lideri Devlet Bahçeli hakkında sosyal medya hesabından söylediği sözlerden ötürü özür diletiyor. Görüntülerdeki kişi yanında bulunan şahıs ile, "Bu sabah sosyal medya Twitter"da Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli hakkında yaptığım paylaşım yanlış anlaşılmalara vesile olmuştur. Bu yaptığım hatayı düzeltmek istedim fakat hesabım askıda kaldığı için yapamadım. Kendisinden, ülkücü camiadan özür diliyorum, Genel Başkanımızın elini öpüyorum buna vesile olan Ahmet kardeşime, ağabeyime teşekkür ediyorum yardımcı olduğu için" sözleri ile kameraya çekiliyor.

MHP Genel Başkan Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek tarafından paylaşılan videoyu izleyen yurttaşlar görüntüye tepki göstererek, çekilen videonun suç olduğunu ve "Ahmet" isimli şahsın adli merciler tarafından yakalanması gerektiğini yorumunu yaptılar.

<haber-dikey:1428909>

 ÇİÇEK: TEPKİ GÖSTERENLER FETÖ'CÜ VE PKK'LI MÜPTEZELLERDİR

Yıldıray Çiçek görüntülere tepki gösterenlere yönelik yaptığı açıklamada ise, ''Tepki gösterenler FETÖ’cü ve PKK’lı namus anlayışı olmayan müptezellerdir. Bir bayan mankenin adını vererek namusunu sosyal medyadan pazarlayan birinin özür diletilmesine tepki gösteren olsa olsa namussuz biridir'' ifadelerini kullandı.