Başkan Ali Koç’tan zehir zemberek Yanal ve TFF buluşması açıklaması

Ali Koç: "Hocamızla kaptanımızın kavga ettiği ve hocamızın istifa ettiği iddia edilmiş. Çok uğraşılıyor, bir türlü karıştıramıyorsunuz bizi. “

Yayınlanma: 22.12.2019 - 21:55
Başkan Ali Koç’tan zehir zemberek Yanal ve TFF buluşması açıklaması
Abone Ol google-news

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Ersun Yanal’ın ilginç açıklamalarına yanıt geldi.

Ali Koç: "Hocamızla kaptanımızın kavga ettiği ve hocamızın istifa ettiği iddia edilmiş. Çok uğraşılıyor, bir türlü karıştıramıyorsunuz bizi. Galibiyetimizin keyfine varalım diyeceğim, ona da müsaade etmiyorsunuz. Ne basketbol, ne de futbol tarafında, üretilen veya yanlış kaynaklardan oluşturulan, her iddiaya cevap veremeyiz. Söz konusu Fenerbahçe ise çok daha fazla, çok daha derin komplo teorileri üretiliyor. Hangi birine yetişelim, hangi birine cevap verelim?
Basketbol hocamın canı sıkkın olabilir, olabilir böyle şeyler. Ersun hocayı tebrik ediyorum, bu kadar söylenti içinde çalışabildi. Biz bir şey yaparsak açık yapıyoruz, arkadan dolap çevirmiyoruz. Olduğunca şeffaf olmaya çalışıyoruz.  

Oyuncuları tebrik ediyorum, çok mücadele ettiler. Hem oynadılar, hem oynatmadılar. İhtiyacımız olan bir 3 puandı. Gereksiz puan kayıplarımız oldu. Ekibimize, hocamıza inanıyoruz. Maçlar böyle iyi yönetilirse, Fenerbahçe'nin önü açık.”

 TFF ile yapılan toplantı hakkında...

“Bizim ciddi rahatsızlıklarımız vardı. 6 maçı kazanmışsın 6'sının hakemi bir sonraki hafta yok. 6 maçı kaybetmişsin önümüzdeki hafta maçlar var. Bunu gerekli merciilere iletmek istedik. Toplantı Riva'da olacaktı, zaman kısıtlı olduğu için Zorlu'da oldu. Bunda gizli, saklı bir şey yok.”