Ben Arfa: 18 kulüp beni transfer etmek istiyor!

Beşiktaş'ın da gündeminde olan Fransız yıldız Hatem Ben Arfa, kendisiyle 18 kulübün ilgilendiğini söyleyerek, Bunu 3'e indireceğim. Aşırı sayıda teklif var" dedi.

18 Mayıs 2016 Çarşamba, 17:04
Abone Ol google-news

Nice formasıyla harika bir sezon geçiren ve sezon sonunda serbest kalacak olan Hatem Ben Arfa'yı kadrosuna katmak isteyen kulüpleri büyük bir rekabet bekliyor.

Geçmiş yıllarda sakatlık ve disiplin problemleriyle anılan Hatem Ben Arfa bu sezon Nice formasıyla kariyerinin en iyi sezonun geçirdi. 29 yaşındaki futbolcunun sözleşmesi sezonu sonu bitiyor ve yıldız oyuncuyu bonservis ücreti vermeden transfer etmek isteyen kulüpler şimdiden sıraya girdi.

Ligue 1'de sezonu 18 golle kapatan Ben Arfa'nın peşinde Fransa'nın iki dev kulübü PSG ve Lyon var.

Barcelona'nın da ilgilendiği söyleyen Fransız futbolcu Cannes Film Festivali'nde transferi hakkında Canal Plus'a açıklamalar yaptı. Arfa, ''Beni transfer etmek isteyen 18 kulüp var. Bunların sayısını 3'e indireceğim. Aşırı sayıda teklif var, bunlardan birisi de Lyon. Çok hırslı bir başkana sahipler. Böylesine istekli kulüpler ilgimi çekiyor. Bu yıl benim için verilmesi gereken çok önemli bir karar var. Bu kararı almadan yakın çevremle değerlendirme yapacağım.'' dedi.