Beşiktaş anketlere damgasını vurdu

Spor Türkiye'nin düzenlediği 15. Türkiye Spor Ödülleri anketinde sona yaklaşılırken Beşiktaş tüm kategorilere damgasını vurdu.Şu ana kadar 530 bin oyun kullanıldığı halk oylaması 30 Kasım'da sona erecek.

22 Kasım 2016 Salı, 14:37
Abone Ol google-news

BEŞİKTAŞ BİR ÇOK KATEGORİDE ÖNDE


2016 yılı içerisindeki gelişen spor olaylarının değerlendirildiği yarışmada halk oylaması büyük bir heyecanla sürerken Beşiktaşlı taraftarlar ankete büyük ilgi gösterdi. 30 Kasım gecesi sona erecek olan yarışmada Yılın Kulüp Başkanı kategorisinde Başkan Fikret Orman, Yılın Teknik Adamı kategorisinde Teknik Direktör Şenol Güneş, Yılın Futbolcusu kategorisinde Oğuzhan Özyakup,Yılın Futbol Takımı ve Yılın Spor Kulübü kategorisinde Beşiktaş futbol takımı yarışı önde götürüyor.

OYLAMADA REKABET KIYASIYA SÜRÜYOR

Yılın Erkek Sporcusu anketinde Taha Akgül, Yılın Kadın Sporcusu anketinde Kübra Dağlı,Yılın Genç Sporcusu anketinde Emre Dodanlı , Yılın Federasyonu Basketbol Federasyonu, Yılın Hakemi kategorisinde Cüneyt Çakır, Yılın Yabancı Futbolcusu kategorisinde Muslera, Yılın Erkek Basketbolcusu kategorisinde Boby Dixon, Kadınlarda Mehtap Karacabilen yarışı önde götürüyor.

DÜNYA DEVLER GALA GECESİNDE BULUŞUYOR

19 Aralık akşamı Zorlu Center Raffles Hotel'de yapılacak olan ödül töreninde ödüller sahiplerini bulacak. Ödül törenine Türkiye'nin yanı sıra dünyaca ünlü futbol adamları eski Fenerbahçe'li Nicolas Anelka, Roberto Carlos, Hollandalı Ünlü teknik adam Jimm Floyd Hasselbaink ve sezon başında Fenerbahçe ve Galasaray'ın transfer gündeminden düşmeyen Chelsa'nin Joh Obi Mikel katılacak.

HALK OYLAMASINA BÜYÜK İLGİ

Tertip Komitesi Başkanı Spor Hukuku Uzmanı Avukat Tamer Kulaçoğlu yaptığı kısa açıklamada spor severlerin ilgisine teşekkür ettiklerini dile getirerek www.sporodulleri.com - www.sporturkiye.com üzerinden yapılan oylamada 530 bin oy kullanıldı. Her ip'den bir defa girmek suretiyle oylama sürüyor. Son gün 30 kasım gecesi. Yarışın büyük bir heyecan içinde geçmesinden çok memnunuz. Ödülleri halk oyları ile sahiplerini bulacak dedi.