“Beşiktaş taraftarı hakem Aydınus ve MHK ile kafa buldu”

Yorumcu Rıdvan Dilmen’den Beşiktaş taraftarına alkış.

Yayınlanma: 27.12.2019 - 23:04
“Beşiktaş taraftarı hakem Aydınus ve MHK ile kafa buldu”
Abone Ol google-news

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş Gençlerbirliği maçının hakemi Fırat Aydınus’u ağır biçimde eleştirdi.

Dilmen şöyle konuştu: "Gençlerbirliği'nin oyunu ve Beşiktaş taraftarının duruşu beni etkileyen şey. Bu maç artık 2-1 de, 3-1 de bitse beni ilgilendirmiyor.

Bugün Beşiktaş taraftarı güzel bir imza atmıştır. Doğru, haklı şekilde, fair play içinde şahane şekilde MHK ve TFF camiasını eleştirmiştir. Antrenörünü ve kendi oyuncusuna da yapmıştır bunu.

Vida faul yapıyor, Beşiktaş taraftarı bırak faulü, kartı vermediğini de biliyor hakemin. İtiraz ediyor, insansın, edersin. Sarı kartı veriyor, sonra onu kollama artık. Küfür ettiyse katılmam ama zaten adamı bitirmişsin, %100 kartlık pozisyonu vermedin. Kollama.

Beşiktaş taraftarı Fırat Aydınus ile, MHK ile, Türk futbolu ile makara yapıyor. Ahmet beyin yaptığı mı daha çok can acıtır, Beşiktaş taraftarının yaptığı mı?

Beşiktaş taraftarına helal olsun, kafa yapıyorlar Fırat Aydınus ile. Tarihe geçtiler bugün. Öylesine ezilen bir hakem gördüler, içlerine sindiremediler.


Atiba görülmeyen kahraman gibi değil, görülmemiş kahraman gibi oynuyor. Metin, Ali, Feyyaz, Sergen gibi iz bırakacak Beşiktaş'ta. Galatasaray'da Muslera, Fenerbahçe'de Alex kadar değerli bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim."