Beton parçası seyir halindeki taksiye saplandı

İstiklal Caddesi'nde bir apartmandan kopan beton parçası taksinin ön camına saplandı.

07 Ocak 2020 Salı, 13:55
Abone Ol google-news

Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde bir apartmandan kopan beton parçası seyir halindeki taksinin ön camına saplandı. Şans eseri yolcu koltuğunda kimsenin olmaması facianın önüne geçti.

Edinilen bilgiye göre, İsa Arslantürk'ün kullandığı taksinin camına, Balo Sokak üzerinden İstiklal Caddesi'ne dönüş yaptığı sırada bir apartmandan kopan beton parçalardan biri saplandı. Yaşadığı kısa süreli paniği atlatan sürücü otomobilini park ederek durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler parçanın koptuğu binanın bulunduğu sokağı trafiğe kapatarak güvenlik önlemi aldı. Takside müşteri bulunmadığı sırada yaşanan olayda şans eseri kimse yaralanmadı.

'TEK TESELLİM MÜŞTERİ OLMAMASI'

Binadan kopan parçanın ok gibi cama saplandığını belirten İsa Arslantürk," Duraktan çıktım, yolcumu almak için adrese gidiyordum. Bir anda ses geldi. Sonra baktım, sağ tarafımda ön camda bir cisim var. Ok gibi saplandı adeta. Allahtan müşterim yoktu. Tek tesellim bu. Şükürler olsun" ifadelerini kullandı.

Sokak üzerinde bulunan binadan kopan parçaların kaldırılması için belediye ekiplerine haber verildi. Temizlik çalışmalarının ardından sokağın trafiğe açılacağı öğrenildi.


  • İlgili Haberler

  • Beyoğlu'nda metruk binada çökme: Şans eseri kurtuldular Beyoğlu'nda metruk binada çökme: Şans eseri kurtuldular