Brad Pitt hakkında çocuk istismarı suçlamasıyla inceleme başlatıldı!

Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti boşanıyor... Angelina Jolie’nin boşanmak için işlemleri başlatmasının ardından sadece üzgün olduğunu söyleyen Brad Pitt hakkında, ‘çocuklarına karşı fiziksel ve sözlü şiddette bulunduğu’ gerekçesiyle inceleme başlatıldığı iddia edildi.

22 Eylül 2016 Perşembe, 16:44
Abone Ol google-news

<video:604337>

Angelina Jolie-Brad Pitt ayrılığının ardından çift hakkında çıkan haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Son olarak ABD’nin ünlü magazin sitesi TMZ, Los Angeles Emniyeti ve Los Angeles Çocuk ve Aile Departmanı’ndan kaynaklara dayandırdığı haberinde Brad Pitt’in çocuklarına fiziksel istismarda bulunduğunu yazdı. 

Haberde Brad Pitt hakkındaki incelemenin, Jolie’nin ayrılmak için resmi işlemleri başlatmasından çok önce başladığı belirtilirken, çocukları koruma servisinin çiftle görüştüğü iddia edildi.

Öte yandan TMZ’ye konuşan bir kaynak, Brad Pitt’in incelemeyi ciddiye aldığını ve çocuklarına karşı hiçbir istismarda bulunmadığını söyledi. Kaynak, “Sürece dahil olan insanların onu kötü göstermeye devam etmesi talihsizlik” dedi.

Brad Pitt’ten boşanmak için mahkemeye başvuran Jolie, altı çocuğunun velayetinin kendisinde kalmasını istemişti.
 
İKİNCİ ŞANS İSTEDİ
 
Brad Pitt’in, kendisine boşanma davası açan eşi Angelina Jolie’den ikinci bir şans istediği öne sürüldü. Ancak, Angelina Jolie'nin çevresindeki arkadaşlarının etkisinde kaldığı ve buna yanaşmadığı iddia edildi.

<video:604337>