Bryan Cranston’ın başrolde yer aldığı 'Your Honor' dizisi Türkiye’ye uyarlanıyor

Yurt dışında büyük ses getiren ve Bryan Cranston’ın başrolünde yer aldığı "Your Honor" dizisi, Türkiye’de "Hakim" adıyla yayımlanacak.

21 Şubat 2021 Pazar, 10:14
Abone Ol google-news

ABD’de Showtime kanalında gösterilen ve toplamda 10 bölümlük ilk sezonuyla büyük ses getiren "Your Honor", Türkiye’ye uyarlanıyor.

Beş sezonluk efsane "Breaking Bad" dizisi ile ismini tüm dünyaya duyuran Bryan Cranston ve Hunter Doohan’ın başrollerini paylaştığı "Your Honor" dizisi, İsrail yapımı "Kvodo" adlı diziden uyarlanmıştı. 7 Aralık'tan bu yana Türkiye’de yayımlanan Showtime yapımı "Your Honor" dizisinin bölümleri, Amerika'da yayımlandıktan 1 gün sonra beIN CONNECT Türkiye'de ekranlara geliyor. Dizi, şimdi de Türkiye uyarlamasıyla, "Hakim" adıyla izleyiciyle buluşacak. 

'YOUR HONOR' DİZİSİNİN KONUSU NE?

"Your Honor", New Orleans’ta gelişen bir hukuk davasını konu ediniyor. Dizinin başrolünde yer alan "Breaking Bad"in yıldızı Bryan Cranston, oğlu suça bulaşan bir hakimi canlandırıyor. Yıllar boyu adaleti sağlamak için çalışan adam, oğlunun bir suça karışmasının ardından, onu koruyabilmek için kendisini zor bir duruma sokuyor. 

LİMON YAPIM SATIN ALDI

Son olarak Limon Yapım, dizinin yapım haklarını aldığını duyurdu. Daha önce "Poyraz Karayel" ve "İşler Güçler" gibi dizilere imza atan Limon Yapım’dan yapılan açıklamada, oyuncu seçimleri sonrası projenin yapımına başlanacağını duyurdu. "Hakim" adıyla Türkiye’ye uyarlanacak "Your Honor" dizisinin hangi kanalda yayımlanacağı ise henüz belli değil.