BUPS ilköğretim okulu yarın açılıyor

Ankara Valisi Kemal Önal, ''Domuz gribi vakası nedeniyle 1 hafta eğitim ve öğretime ara verilen BUPS İlköğretim Okulu yarın açık'' dedi. Önal, ''Domuz gribi vakası nedeniyle 1 hafta eğitim ve öğretime ara verilen BUPS İlköğretim Okulu yarın açık'' dedi.

20 Ekim 2009 Salı, 11:24
Abone Ol google-news

Ankara Valisi Kemal Önal, ''Domuz gribi vakası nedeniyle 1 hafta eğitim ve öğretime ara verilen BUPS İlköğretim Okulu yarın açık'' dedi.Önal, yaptığı açıklamada, domuz gribi virüsü nedeniyle rahatsızlanan öğrencilerin iyileştiğini, 3 öğrencinin ise iyileşme sürecine girdiğini ve sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi.

''Okulda bulaşma riski bulunmadığı için'' eğitim ve öğretime başlanmasında sakınca olmadığını tespit ettiklerini belirten Önal, ''Domuz gribi vakası nedeniyle 1 hafta eğitim ve öğretime ara verilen BUPS İlköğretim Okulu yarın açık'' dedi.

Önal, ayrıca başkentte domuz gribi nedeniyle eğitim ve öğretimde aksaklık yaşanan bir eğitim kurumunun bulunmadığını sözlerine ekledi. BUPS İlköğretim Okulu bazı öğrencilerde domuz gribi virüsü tespit edilmesi nedeniyle 1 hafta süreyle tatil edilmişti.