Caner ve Asena Erkin çiftinden boşanma kararı

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin ile eşi Asena Erkin'in, Haziran 2010'da başlayan evlilikleri bitiyor.

11 Ocak 2016 Pazartesi, 13:33
Abone Ol google-news

Posta Gazetesi'nin haberine göre; 2013’ten bu yana ayrılacakları konuşulan çift bu hafta içinde boşanma kararı aldı. Asena Erkin, Beykoz Konakları’nda birlikte oturdukları villayı terk etti. İstinye’de lüks bir daire kiraladı.

4 yaşındaki oğulları Çınar ile birlikte yeni evine yerleşti. Asena Erkin yakınlarına “Kavga gürültü yok. Karşılıklı konuştuk, bu kararı birlikte aldık. Medeni bir şekilde boşanacağız. Davayı ben açıyorum” dedi.

Buna karşı Caner Erkin’in moralinin bozuk olduğu iddia ediliyor. Zira ünlü futbolcu geçen hafta Asmalımescit’teki bir kulüpte takım arkadaşı Ozan Tufan ile efkar dağıtmıştı. “Eşiniz niye yanınızda yok?” sorularına tepki vermişti.

EVLİLİKTE NASIL SONA GELİNDİ?

Asena Erkin, Haziran 2013’te popçu Berkay ile Etiler- Akmerkez’deki bebek odasından çıkarken görüntülendi. Sonra Londra’ya birlikte Asena-Caner Erkin gittikleri ortaya çıktı.

ATİLE AYRI AYRI GİTTİLER

Çiftin 2015’teki yaz tatillerini ayrı geçirmesi “Evlilik bitiyor” dedikodusunu bir kez daha gündeme getirdi.

DİREK DANSI TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Asena Erkin’in, Instagram’da paylaştığı direk dansı görüntüleri hem eşini hem de Fenerbahçe Kulübü’nü çok kızdırmıştı.

CANER'DEN ASENA'YA JESTLER

Caner Erkin’in yaşadıkları her çalkantıdan sonra eşine jestler yapması dikkat çekiciydi. Caner Erkin, Asena Erkin’e Lamborghini, Porsche, Mini Cooper otomobil ve Çeşme’de yazlık almıştı.