Çınar İlçe Milli Eğitim’den skandal yazı: Erdoğan gelecek katılım zorunlu!

Çınar İlçe Milli Eğitim’den okullara skandal bir yazı gönderilerek Erdoğan’ın Diyarbakır programı öncesi katılım sağlanması katılımın zorunlu olduğu bildirildi.

28 Mayıs 2016 Cumartesi, 12:56
Abone Ol google-news

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Diyarbakır programı öncesi katılım sağlanması için Çınar İlçe Milli Eğitim Müdürlü Mehmet Aziz İde imzasıyla tüm okul ve kurum müdürlerine gönderilen yazıda “ilimizde yapılacak resmi açılış ve törenlere katılmak üzere okul/kurum müdürleri, müdür yardımcıları, memur, hizmetli ve İşkur personellerinin bugün saat 10.00’da Hükümet Konağı önünde hazır bulunmaları ile ilgili yazı ekte gönderilmiştir.

Bu nedenle cumartesi günü (28.06.2016) hükümet konağı önüne gelenlerden katıldıklarına dair imza alınacaktır. Gereğini okulunuzda/ kurumunuzda görev yapan tüm personele imza karşılığı duyrulmasını önemle rica ederim” denildi. Diyarbakır’da İşkur’dan Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) çervevesinde işe alınan personele gönderilen mesajda ise herkesin bugün Valilik özel kalem müdürlüğünde saat 08.30’da hazır bulunması istendi. l