Demet Şener, Demet Akalın hakkında ilk kez konuştu

Alışveriş sırasında gazetecilerle karşılaşan Demet Şener geleceğe dönük yeni projeleri olduğunu söyledi. Geçtiğimiz ay eşi Okan Kurt'dan boşanan Demet Akalın'ın hakkında yöneltilen sorulara da cevap verdi.

07 Ekim 2018 Pazar, 09:54
Abone Ol google-news

SAFARİ TURUNA ÇIKIYOR !

Çok yakında arkadaşlarıyla Kenya'da safari turuna çıkacağını söyleyen Şener “hayatım boyunca gerek iş gerekse özel yaşantımda çok seyahat ettim çok gezdim, iş dışında bir şeyler yapmak istedim ve kız arkadaşlarımla böyle bir program yaptık” dedi.

“BENCE İBRAHİM DE İSTİYOR”

İbrahim Kutluay ile 2 yıldır devam eden boşanma davası sorularına cevap veren Demet Şener “2 sene oldu boşanma davası başlayalı, artık ben boşanmış gibiyim. İbrahim de boşanmayı istiyor bence” dedi.

“KEŞKE BENİM HAYATIMLA UĞRAŞMASALARDI”

Geçtiğimiz aylarda Demet Akalın, Demet Şener hakkında konuşmuş, Akalın, “Ona teşekkür ederim. Ben de onun gibi dul ve işsiz kalabilirdim” demişti. Geçtiğimiz ay Eşi Okan Kurt'dan boşanan Demet Akalın'ın sözleri hatırlatılınca Şener “Orası yukarısı ile benim aramda ben zamanında çok suçlandım, suçlu da değilim zaman her şeyi gösteriyor. Herkesin başına her şey gelebilir. Şuan mutluyken yarın mutsuz olabiliriz, çok paramız varken, yarın hiç paramız kalmayabilir mesleğimizi kaybedebiliriz yada bir uzuvumuzu kaybedebiliriz dünyanın binbirtürlü hali var o yüzden kimse ile uğraşmadım keşke benim hayatımla da uğraşmasalardı ama yapacak bir şey yok.