Elinde tabancayla acil servisi bastı

Çanakkale Devlet Hastanesi Acil Servisi'ni basıp, elindeki tabancayı kayıt kabul bölümündeki kadın görevliye doğrultan bir kişi, özel güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirildi. Alkollü olduğu belirlenen şüphelinin etkisiz hale getirilmesi ve elindeki tabancanın alınması, hastanenin güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Şüpheli, polise teslim edildi.

30 Temmuz 2015 Perşembe, 15:01
Abone Ol google-news
<video:334419>

 

Dün (çarşamba) saat 15.00 sıralarında Çanakkale Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne gelen 43 yaşındaki N.D., kayıt kabul bölümüne girip, elindeki tabancayı kadın görevliye doğrulttu. Alkollü olan N.D., "Benimle ilgileneceksiniz" diye bağırmaya başladı.

Neye uğradığını şaşıran kadın görevli ile çevredeki hemşire ve doktorlar çalışmayı sürdürdü. Bu sırada hastanenin özel güvenlik görevlilerinin geldiğini farkeden N.D., arkasına dönmek istedi. Bu sırada daha çabuk davranan güvenlik görevlileri, N.D.'yi etkiz hale getirip, elindeki tabancayı aldı.

N.D., daha sondra hastane yetkililerinin haber vermesi üzerine gelen polis ekiplerine teslim edildi. N.D.'nin etkisiz hale getirilip, elindeki tabancanın alınması hastanenin güvenlik kameraları tarafından da görüntelendi. N.D.'nin kaç promil alkollü olduğu açıklanmazken, polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.