Enes Ünal Man. City'de ilk röportajını verdi

Bursaspor'dan Premier Lig devi Manchester City'ye transfer olan Enes Ünal, yeni takımında ilk röportajını verdi.

19 Temmuz 2015 Pazar, 10:31
Abone Ol google-news

 

Manchester City Tv'ye konuşan genç oyuncu takımdaki ilk günlerinden hayallerine kadar bir çok konuda samimi açıklamalarda bulundu.

İşte Enes'in City'deki ilk röportajı:

"Burada olduğum için çok mutluyum. İlk günler heyecanlıydım sonrasında alıştım. Şu an benim içn sıkıntı yok yorgunluk dışında. Her şey güzel gidiyor. Manchester City iki yıldır sürekli aklımda olan bir şeydi. Büyüklerimle oturduk düşündük ve bunun doğru olduğuna karar verdik. Sonuçta buradayım."

NEREDEYİM BEN DİYORUM

"İnsana rüya gibi geliyor bazen. Odaya gittiğimde bir an duraklıyorum 'Neredeyim, Kimlerle antrenman yapıyorum' diye. Ama sahaya çıktığınızda sadece keyif alıyorsunuz. Büyük oyuncularla oynamak her zaman için özeldir."

İDOLÜM İBRAHİMOVİC VE HAKAN ŞÜKÜR

"İdollerim Ibrahimovic ve Hakan Şükür. Günümüz forvetlerinden Benzema ve Van Persie'yi beğeniyorum ama en fazla Ibrahimovic."

"Altyapıda iyi bir dönem gösterdim. O zaman ilgi çekmiştim. Milli takımda aşırı iyi birperformans sergilemiştim. Çok fazla gol attım. Bu transferde onun da etkisi vardır. Zaten Premier Lig'i sürekli takip ediyorum. Türkiye'de de takip ediliyor. Bütün oyuncularını ezbere biliyordum zaten. Lig ce takım hakkında birçok şey biliyorum."

TAKIM İÇİN HER ŞEYİMİ VERİRİM

"Kendimi anlatması zor ama golcü bir oyuncu olduğumu düşünüyorum. Takım için her şeyini verebilecek bir oyuncuyum. Yapabildiğimin en iyisini yapmak ve gelişebildiğim kadar gelişmek istiyorum. Olabildiğimin en iyisi olmak istiyorum."