Erdoğan'dan Atatürk'e hakaret eden Kadir Mısıroğlu'na ziyaret

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk'e hakaret eden ve Kurtuluş Savaşı için "Keşke Yunan galip gelseydi. Hilafete dokunulmazdı" diyen Kadir Mısıroğlu'nu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

16 Şubat 2018 Cuma, 15:56
Abone Ol google-news

<video:927941>

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk'e defalarca hakaret eden, Kurtuluş Savaşı için "Beni tefe koyarlar ama keşke Yunan galip gelseydi. Ne hilafet yıkılırdı. Ne şeriat yıkılırdı" ifadelerini kullanan Kadir Mısıroğlu'nu hastanede ziyaret etti. Erdoğan, saat 14.30 sıralarında Kısıklı'daki evinden çıkarak Ataşehir'deki Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti sırasında hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi alındı. Erdoğan hastanede yaklaşık 1 saat hastanede kaldı. Kadir Mısıroğlu'nun şeker hastalığına bağlı olarak gelişen böbrek rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 1 aydır tedavi gördüğü öğrenildi.

KADİR MISIROĞLU'NDAN ATATÜRK HAKKINDA ÇİRKİN SÖZLER - VİDEO
<video:726637>
YURTTAŞTAN ERDOĞAN'A: ÇOK YAŞLANDINIZ...

Ziyareti sırasında Erdoğan'a yurttaşlardan biri "Çok yaşlandınız kendinize bakın ne olur..." tepkisinde bulundu. Erdoğan yurttaşın tepkisine "Sağol" diye yanıt verdi. Biryurttaş ise Erdoğan'a ambulanslardan yeteri kadar hizmet alamadığından yakındı.

KADİR MISIROĞLU: KEŞKE YUNAN GALİP GELSEYDİ - VİDEO
<video:783676>