Eski Evinizi Getirin, Yenileyelim!

Ticari geçmişi 1970’li yıllara dayanan ve köklü bir aile şirketi olan Akalın İnşaat, Karşı-yaka’yı kentsel dönüşümle yeniliyor.

17 Aralık 2015 Perşembe, 11:27
Abone Ol google-news

Ali Akalın ve kardeşi Emre Akalın tarafından yönetilen, kurulduğu günden bu yana güven ve kalite çizgisinden  ödün vermeden müşteri memnuniyeti yaratan Akalın İnşaat, özellikle Karşıyaka bölgesinde gerçekleştirdiği projelerle İzmir’e değer katıyor. Karşıyaka’nın kültürünü ve dokusunu göz önünde bulundurarak ilçeye birçok konut projesi kazandıran Akalın İnşaat, müşterilerine her zaman yüksek kalite standartlarında yaşam alanları sunuyor.

Bugüne kadar 100’ün üzerinde aileyi ev sahibi yaptıklarını belirten Akalın İnşaat Genel Müdürü Ali Akalın, “Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve modern teknolojilere yaptığımız yatırımlarla müşterilerimize her zaman özgün çözümler sunuyoruz. Projelerimizi hazırlarken müşterimizin kullanış amaçlarını düşünerek hareket ediyoruz. Her ayrıntıyla yakından ilgileniyoruz. Amacımız satın alınan evlerimizde bir ömür boyu yaşam sürülebilecek kadar keyifli, dayanıklı ve kaliteli bir alan oluşturmak. Bu nedenle tam 11 yıldır bu sektörde yükselerek ilerliyoruz.” diye belirtti.
Karşıyaka ve çevresinde en kaliteli, dayanıklı ve konforlu binaları müşterilerinin hizmetine sunan Akalın İnşaat, tüm üretim süreçlerinde tüketici odaklı düşünen yapısıyla ‘müşteri memnuniyeti’ inşa ediyor.