EURO2020'de skandal! Fransa elendi, aileler birbirine girdi!

EURO 2020’ye veda eden Fransa’da turu penaltılarla kaybetmenin hayal kırıklığı yaşanırken oyuncuların aileleri arasında da tartışma çıktı.

30 Haziran 2021 Çarşamba, 11:47
EURO2020'de skandal! Fransa elendi, aileler birbirine girdi!
Abone Ol google-news

EURO 2020 defterini kapatan Fransa'da İsviçre maçının yankıları sürüyor.

MC Sport’un haberine göre; Romanya’nın başkenti Bükreş’te oynanan maçta İsviçre'ye elenen Fransa’da turu penaltılarla kaybetmenin hayal kırıklığı yaşanırken oyuncuların aileleri arasında da tartışma çıktı.

Müsabakada 3-1 öne geçmesine karşın, 81 ve 90. dakikalarda İsviçre’nin gollerine engel olamayan Fransa, Mbappe’nin son penaltı atışında İsviçre kalecisi Sommer’e takılmasıyla çeyrek final hakkını kaybetmişti.

AİLELER BİRBİRİNE GİRDİ 

Maçı izlemek için Bükreş’te bulunan Adrien Rabiot, Paul Pogba ve Kylian Mbappe’nin aileleri yaşananlar sonrası büyük hayal kırıklığı yaşarken birbirlerine girdi. İddiaya göre; Adrien Rabiot’un annesi Veronique Rabiot, İsviçre’nin Gavranovic’le bulduğu üçüncü golde Paul Pogba’nın hatalı olduğunu belirterek yıldız oyuncuyu suçladı. İsviçre’nin maçı uzatmalara götüren o golünde topu kaptıran Pogba’nın sorumlu olduğunu söyleyen Adrien Rabiot’un annesi Veronique Rabiot ile Pogba’nın aile üyeleri arasında sözlü tartışma yaşandı.