Fenerbahçe ile Katarlı yayıncı arasındaki gerginlik sürüyor

ÖZEL -Fenerbahçe ile yayıncı kuruluş beIN Sports arasındaki gerginlik sürerken, orta noktanın bulunması için harekete geçildi!

28 Mayıs 2021 Cuma, 08:52
Fenerbahçe ile Katarlı yayıncı arasındaki gerginlik sürüyor
Abone Ol google-news

Fenerbahçe ile yayıncı kuruluş beIN Sports arasındaki gerginlik sürüyor.

Fenerbahçe hakkındaki davasını geri çekmeyen Katarlı yayıncının yeni sözon öncesi TFF tarafından, "orta noktanın bulunması" için uyarıldığı da öğrenildi. Fenerbahçe ise TFF ve kulüpler birliği vakfı aracılığı ile  yayıncı kuruluştan, "adaletli" davranmasını istedi.

 NE OLMUŞTU?

Yayıncı kuruluşla Fenerbahçe'nin arası başka bir maç sırasında, hakaret içeren tezahürat nedeniyle açıldı. Katarlı yayıncı beIN Sports, Fenerbahçe’ye küfür içeren bir tezahüratı Karagümrük maçında efekt olarak vermişti. Sezon başından beri görüntü seçimlerinden 3 dakikalık özetlere kadar taraflı bir tutum sergilediğini iddia eden Fenerbahçe yayıncı kuruluşu futbolcularına ‘be fair’ (adil ol) tişörtü giydirerek protesto etmeye başladı. beINsports da buna karşılık olarak Fenerbahçeli teknik heyet ve futbolcuları sansürledi. Bu süreçte, ofsayt çizgileri de gerginliği artırdı. Yayıncı kuruluş, benzer logo kullanıp marka haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle Fenerbahçe’yi mahkemeye verdi.


  • İlgili Haberler

  • Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan üyelere seyirci açıklaması! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan üyelere seyirci açıklaması!