Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in ameliyatı bitti

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in sağlık durumundaki olumsuz seyir devam edince ikinci kez acil olarak ameliyata alındı, 8 saatlik operasyon başarılı geçti.

18 Mayıs 2020 Pazartesi, 13:21
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in ameliyatı bitti
Abone Ol google-news

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in sağlık durumunda değişmeler yaşanınca  edince ikinci kez acil olarak ameliyata alındı, 8  saatlik operasyon başarılı geçti.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in mide ameliyatının başarılı gerçekleştiği ve Cengiz’in sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.
Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz’in, daha önce planlanan ve tedavi sürecinin bir parçası olan mide ameliyatı Prof. Dr. Sayın Dursun Buğra tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Başkanımızın genel sağlık durumu iyi olup, takip ve tedavisi devam etmektedir. Kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz" denildi.
İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak da, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ameliyata giren Prof. Dr. Dursun Buğra’ya teşekkür ederek, "Sevgili abicim Dursun Buğra’ya çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsın hocam. Yüce Allah’ım senden razı olsun" dedi.

Nişantaşı'ndaki özel bir hastanede gerçekleşen ve yaklaşık 8 saat süren ameliyat sırasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç da geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.