Galatasaray tribünlerinden Beşiktaş maçı için büyük hazırlık

Galatasaraylı taraftarlar Beşiktaş derbisi için koreografi hazırlığında. Sarı kırmızılı taraftarlar ilk kez 4 tribünde birden yapılacak görsel şovla derbi maçında oyuncularını motive etmeye çalışacak.

19 Mayıs 2015 Salı, 12:05
Abone Ol google-news

Şampiyonluk yarışında pazar günü Beşiktaş'ı konuk edecek olan Galatasaray'da taraftarlar büyük bir sürprize hazırlanıyor. TT Arena'da ligin kaderini belirleyecek maç öncesinde sarı kırmızılı tribünlerde görsel şölen yaşanacak.

Galatasaray taraftarı, derbide hem futbolcuları motive etmek hem de unutulmaz bir şov hazırlamak için yoğun bir çaba sarfediyor. Günler öncesinden başlayan çalışmalarda sona gelindi.

Beşiktaş maçı için bu kez çok farklı bir hazırlık içinde olan sarı kırmızılı taraftarlar, ilk kez denenecek bir koreografiye imza atacak.

Diğer maçlarda yalnızca kale arkasındaki tribünde 3 boyutlu koreografi yapan Galatasaraylı taraftalar, bu kez TT Arena'daki tüm tribünleri kapsayan bir koreografi hazırlığında. Sarı kırmızılı taraftarlar pazar günü sergileyecekleri koreografi ile bir ilki başarmayı amaçlıyor.