Galatasaray'ı Ankara'da soğuk bekliyor

Spor Toto Süper Lig'de Cumartesi günü saat 19.00'da deplasmanda Osmanlıspor ile karşılaşacak olan Galatasaray'ı, Ankara'da eksi 19 derece bekliyor.

Yayınlanma: 22.01.2016 - 14:51
Abone Ol google-news

 Spor Toto Süper Lig'de Cumartesi günü saat 19.00'da Ankara'da Osmanlıspor ile karşılaşacak olan Galatasaray'ı dondururcu soğuk bekliyor.

Metoroloji verilerine göre karşılaşmanın oynanacağı Ankara Yenikent Osmanlıspor Stadyumu'nda maç saati hava eksi 19 derece olacağı tahmin ediliyor. Ankara'da devam eden yoğun kar yağışının Cuma sabahına kadar süreceği ve maç günü kar yağışı değil ama buzlanma olacağı belirtildi. Osmanlıspor Stadyumu yetkileri; zemine branda serilmediği ve stadyumunda alttan ısıtma sisteminin de olmadığını söylendi. Şuan kar ile kaplı olan zeminin maçtan 1 gün temizleneceği ifade edildi.

19 Mayıs Stadyumu'nda ise farklı uygulama
Süper Lig'de Pazar günü oynanılacak olan Gençlerbirliği- Antalyaspor maçının stadyumu olan 19 Mayıs ise Osmanlıspor Stadyumu'ndan farklı bir uygulamaya yaparak tüm zemini branda ile kapladı. Alttan ısıtma sistemi de bulunan 19 Mayıs Stadyumu'nda zemine kaplanan branda maç günü kaldırılacak.


En Çok Okunan Haberler